Program dla grup

Skorzystaj z naszej oferty dedykowanej zorganizowanym grupom. 

Zapraszamy do grupowych rezerwacji do 21.12.2023.

Opis atrakcji

Bajkowa ścieżka

Na “Bajkowej ścieżce” poznajemy elementy scenografii krainy Świętego Mikołaja. Spotkać można tutaj bohaterów znanych baśni i bajek, a także obejrzeć aranżacje miejsc związanych z ich przygodami. W czasie spaceru, zwiedzić można również dom Świętego Mikołaja oraz Dziadka Mroza.

Interaktywna makieta “Alpejskie Miasteczka”

Własnoręcznie wykonany model Alpejskiego Miasteczka ze wspaniałą kolejką pokonującą tunele i wzgórza, zatrzymującą się na stacjach. Małe górskie miasteczka w zimowej scenerii.

Edukacyjno - świąteczna wystawa “Świat Lodu”

Ekspozycja poświęcona jest ssakom, które żyły w plejstocenie nazywanym często “Epoką Lodowcową”. Wystawa zawiera również elementy związane z tematyką świąteczną.

Mennica Świętego Mikołaja

Pomocnik Świętego Mikołaja demonstruje dzieciom jak dawno temu wybijano monety. Po pokazie każde dziecko otrzymuje pamiątkową monetę i życzenia od Świętego Mikołaja.

Młyn do mielenia złych postępków dzieci

Urządzenie w formie dużego wiatraka do mielenia zboża. Dzieci na kartkach zapisują swoje złe uczynki i wkładają w specjalną szczelinę. Po włożeniu kartki młyn zaczyna pracę i kartka zostaje zmielona. Naciskając specjalny przycisk dziecko odbiera potwierdzenie anulowania złych uczynków w postaci “Magicznego Aktu Zapomnienia”.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Dzieci spotykają się ze Świętym Mikołajem. Mogą z nim porozmawiać, otrzymać prezenty, a także zrobić sobie pamiątkowe – grupowe zdjęcie.

Plac zabaw

Szereg urządzeń umilających pobyt dzieciom, takich jak zjeżdżalnie, basen z kulkami. Plac zabaw umieszczony jest w hali namiotowej.

Warsztaty Świętego Mikołaja

Zajęcia plastyczno-manualne, w czasie których dzieci wykonują ozdoby świąteczne. Własnoręcznie zrobione przedmioty mali artyści zabierają ze sobą jako pamiątkę. W trakcie zajęć ogladają film i słuchają muzyki o tematyce świątecznej.

Mikołajkowy wór pełen niespodzianek

Zabawa polega na tym, że dzieci sięgają do dużego, zdobionego worka i wyjmują z niego upominki niespodzianki, które przygotował dla nich Mikołaj. Cudowny Pastorał Św. Mikołaja sprawia, że prezentów w worku nigdy nie brakuje.

Poczta Świętego Mikołaja

W Krainie znajduje się ogromna skrzynia pocztowa, do której każdy może wrzucić swój list do Świętego Mikołaja.

Cennik

Pobierz w wygodnej formie PDF

Pakiet podstawowy

Spacer z przewodnikiem: bajkowa ścieżka, makieta „Alpejskie Miasteczka”, wizyta w domu Dziada Mroza i Świętego Mikołaja, szopka Bożonarodzeniowa, edukacyjno-świąteczna wystawa „Świat Lodu”.

Dodatkowe atrakcje w cenie: mennica Św. Mikołaja i spotkanie ze Świętym Mikołajem. Czasa wolny w Figloraju.

Czas pobytu grupy ok 3-3,5h + zakupy w sklepiku i ewentualny posiłek.

Cena w dniach 27.11-21.12:

78 PLN / za osobę

Pakiet rozszerzony

Spacer z przewodnikiem gdańsk: bajkowa ścieżka, makieta „Alpejskie Miasteczka”, wizyta w domu Dziadka Mroza i Świętego Mikołaja, szopka Bożonarodzeniowa, edukacyjno-świąteczna wystawa „Świat Lodu.

Dodatkowe atrakcje w cenie: młyn do mielenia Złych Postępków, warsztaty Świętego Mikołaja i spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Czas pobytu grupy ok 3,5-4h + zakupy w sklepiku i ewentualny posiłek.

Cena w dniach 27.11-21.12:

88 PLN / za osobę

Rezerwacje

Rezerwacje dla grup prosimy realizować telefonicznie: (+46) 874 76 86

Pobierz w wygodnej formie PDF