GRUPY

Santa stars

PAKIET 1 – cena 54 zł/os
Spacer z przewodnikiem , Bajkowa ścieżka Makieta Alpejskie miasteczka, Wizyta w domu Dziada Mroza i Świętego Mikołaja, Szopka Bożonarodzeniowa, Mennica, Młyn do Mielenia Złych Postępków, czas wolny w figloraju 30 minut  (łączny czas trwania programu ok. 2,5 h. ) wyjazd

PAKIET 2 – cena 64 zł/os
Spacer z przewodnikiem, Bajkowa ścieżka Makieta Alpejskie miasteczka, Wizyta w domu Dziada Mroza i Świętego Mikołaja, Szopka Bożonarodzeniowa, Mennica, Młyn do Mielenia Złych Postępków, czas wolny w figloraju 30 minut + Warsztaty Świętego Mikołaja 30 minut  (łączny czas trwania programu ok. 3 h.) wyjazd

Grupy zapisujemy od 22.11.2021 do 20.12.2021 od poniedziałku do piątku

Dodatkowo płatne:

1.Posiłki+30 minut (należy dodać do łącznego czasu trwania programu)
I danie -zupa 8 zł/os
II danie 20 zł/os(nuggetsy, frytki, surówka, napój)
I i II danie zestaw obiadowy 26 zł/os

2.Wręczanie prezentów
Wręczanie prezentów przez Św. Mikołaja może odbywać się według następujących scenariuszy:
A) grupa zorganizowana przywozi własne prezenty, a Św. Mikołaj wręcza je dzieciom ( prezent własny cena –  5 zł/os) ;
B) grupa zorganizowana zakupuje prezenty od nas, a Mikołaj wręcza je dzieciom ( prezent zakupiony u nas cena –  25 zł/os)

3. Mikołajowy wór pełen niespodzianek +0,5 godziny Cena 13 zł/os.

 Santa stars   Santa stars   Santa stars   Santa stars   Santa stars   Santa stars   Santa stars

*Nasz program został stworzony zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym!!

Opis atrakcji:

Bajkowa ścieżka – czas trwania spaceru  ok. 30-40 min Na „Bajkowej ścieżce” poznajemy elementy scenografii Krainy Świętego Mikołaja. Spotkać można tutaj bohaterów znanych baśni i bajek, a także obejrzeć aranżacje miejsc związanych z ich przygodami. W czasie spaceru, zwiedzić można również dom Świętego Mikołaja oraz Dziadka Mroza.

Interaktywna makieta „Alpejskie miasteczka” Własnoręcznie wykonany model alpejskiego miasteczka ze wspaniałą kolejką pokonującą tunele i wzgórza, zatrzymującą się na stacjach. Małe górskie miasteczka wspaniale prezentują się w zimowej scenerii, to coś co zapiera dech i nie pozwala oderwać wzroku.

Mennica Świętego Mikołaja Pomocnik Świętego Mikołaja demonstruje dzieciom, jak dawno temu wybijano monety. Po pokazie i wyjaśnieniach, każde dziecko otrzymuje pamiątkową monetę z Krainy Świętego Mikołaja.

Młyn do mielenia złych postępków dzieci Urządzenie w formie dużego wiatraka do mielenia zboża. Dzieci na kartkach spisują swoje złe uczynki i wkładają w specjalną szczelinę .Po włożeniu kartki młyn zaczyna pracę i kartka zostaje zmielona. Naciskając specjalny przycisk dziecko odbiera potwierdzenie anulowania złych uczynków w postaci „Magicznego Aktu Zapomnienia”.

Spotkanie ze  Świętym Mikołajem Tutaj dzieci spotykają się ze Świętym Mikołajem. Mogą także obejrzeć pomieszczenie, w którym Mikołaj rozdaje dzieciom prezenty i odpisuje na ich listy.

Plac zabaw – czas trwania ok. 30 minut   Szereg urządzeń umilających pobyt dzieciom, takich jak zjeżdżalnie, basen z kulkami. Plac zabaw umieszczony jest w hali namiotowej.

Poczta Świętego Mikołaja W Krainie Świętego Mikołaja znajduje się ogromna skrzynka pocztowa, gdzie Mikołaj oczekuje na listy od wszystkich dzieci i dorosłych.

Warsztaty Świętego Mikołaja Zajęcia plastyczno-manualne, w czasie których dzieci wykonują ozdoby świąteczne. Własnoręcznie zrobione przedmioty mali artyści zabierają ze sobą jako pamiątkę z Krainy Świętego Mikołaja. W trakcie zajęć słuchają muzyki o tematyce świątecznej.

Mikołajowy wór pełen niespodzianek Zabawa polega na tym, że dzieci sięgają do dużego, zdobionego worka i wyjmują z niego upominki niespodzianki, które przygotował  dla nich  Mikołaj. Cudowny pastorał Św. Mikołaja sprawia, że prezentów w worku nigdy nie brakuje

 

PROGRAM DO POBRANIA: Program dla GRUP 2021 KŚM

 

Top